Miesto konania

Workshop Ariho Weinzweiga

Workshop Ariho Weinzweiga o Great Customer Service sa uskutočnil v priestoroch coworkingového centra Impact HUB Bratislava.

Adresa:

Impact HUB Bratislava
Hviezdoslavovo námestie 176/20
811 02 Bratislava-Staré Mesto

Čo je Impact HUB?

Od Amsterdamu cez Johannesburg, Singapur a San Francisco až po Bratislavu. Impact HUB je medzinárodná platforma coworkingov zameraná na podporu inovatívnych a spoločensky prospešných nápadov. Prvý THE HUB vznikol v roku 2005 v Londýne. Mladí študenti a inovátori vytvorili komunitu ľudí, ktorá chcela prinášať svojou prácou pozitívne zmeny spoločnosti. Dnes sme v 63 krajinách sveta a máme viac ako 10 000 členov. Pred pár rokmi sa THE HUB network známa po celom svete premenovala na Impact HUB network a v roku 2014 po získaní licencie sme otvorili prvý HUB aj na Slovensku. Vytvárame jedinečný ekosystém zdrojov, inšpirácie a príležitostí pre spoluprácu.

CEE CSR Summit 2016

CEE CSR Summit 2016 sa uskutočnil v priestoroch Starej Tržnice v centre Bratislavy. Adresa:

Stará Tržnica
Námestie SNP 484/25
811 01 Bratislava-Staré Mesto

Čo je Stará Tržnica?

Stará tržnica v Bratislave je mestské centrum ponúkajúce potravinové trhy každú sobotu, kultúrne podujatia a služby.

Každú sobotu od 10:00 do 15:00 sa v Starej tržnici koná Trh - piac - markt, ktorý ponúka sezónne potraviny vyrobené a vypestované farmármi a malovýrobcami z okolia Bratislavy a sprievodné podujatia ako burzu starožitností či kníh a podujatia pre deti.

V priestore Starej tržnice sa nachádzajú:

  • Kaviareň Dobre&Dobré, ktorá dýcha starobratislavskou atmosférou a vonia vynikajúcou kávou. V kaviarni vás obslúžia ľudia bez domova, ktorým takouto formou občianske združenie Vagus poskytuje príležitosť zaradiť sa naspäť do pracovného života. Vchod z Nedbalovej ulice.
  • Škola varenia občianskeho zruženia Jem iné, ktoré ponúka kurzy týkajúce sa prípravy jedál najmä v oblasti zdravej výživy. OZ patrí do svetovej komunity stravovacej revolúcie Food Revolution Foundation Jamieho Olivera. Nachádza sa vnútri budovy Starej tržnice.

Týždeň zodpovedného podnikania

Premietania a diskusie v rámci Týždňa zodpovedného podnikania sa konali v priestoroch Impact HUB-u Bratislava.