O Workshope

O workshope Great Customer Service

Tento rok sme pozornosť upriamili najmä na vás, manažérov spoločností, a pripravili sme pre vás mimoriadne atraktívny workshop pod názvom „Great Customer Service“. Workshop viedol svetoznámy podnikateľský fenomén, anarchista a zakladateľ spoločnosti Zingerman´s Ari Weinzweig. Tento exkluzívny worshop sme vám ponúkli v spolupráci s týždenníkom Trend.

Celodenný workshop sa už tradične uskutočnil deň pred CEE CSR Summitom, a to v pondelok 16. mája 2016 v priestoroch Impact HUBU v Bratislave.

Náš zákazník, náš kráľ

Ak zákazníkovi nedáte pádny dôvod, aby u vás nakupoval, tak jednoducho nebude. Práve preto Zingermani vo svojom podnikaní spopularizovali prístup „extra mile“, pri ktorom firma dáva zákazníkovi ešte viac, ako sám očakával. Sám Ari Weinzweig zdôrazňuje, že pre neho nie je dôležité, aby bol zákazník len „spokojný“, on chce, aby bol „verný“. S týmto faktom úzko súvisí i skvelý prístup Zingermanov k ich zamestnancom, ktorí to oplácajú nielen firme, ale i zákazníkom. Pretože ak chcete, aby váš personál poskytol skvelý servis zákazníkom, musíte sa vy výborne postarať o neho. Preto Ari zdôrazňuje, že je mimoriadne dôležité vytvárať príjemné a pozitívne pracovné prostredie, v ktorom sú zamestnanci motivovaní tvrdo pracovať, pretože cítia, že sú oceňovaní zo strany vedenia.

O tom, ako vybudovať úspešnú organizačnú kultúru vo firme, ako učiť svojich zamestnancov podávať prvotriedny zákaznícky servis a ako riešiť sťažnosti svojich odberateľov, ste sa mohli dozvedieť 16. mája na našom exkluzívnom workshope.