Miesto

Čo je Stará Tržnica?

Stará tržnica v Bratislave je mestské centrum ponúkajúce potravinové trhy každú sobotu, kultúrne podujatia a služby. 13. novembra sa v nej budete môcť zúčastniť dvoch podujatí: CEE CSR Summit-u 2018 a Zodpovedného trhoviska. V jej priestoroch sa nachádza i kaviareň Lab, v ktorej nájdete „co-workingový“ priestor či zdieľanú dielňu. Nájdete tu aj cyklokuriérsku službu Švihaj Šuhaj či up!city, kde si môžete požičať elektromobil, bicykel alebo kolobežku.

Ako sa sem dostanete?

Stará tržnica sa nachádza v centre mesta, bezprostredne pri nej sa nachádzajú zastávky Kamenné námestie (linky č. 3, 4, 9) a Námestie SNP (1, 8, 9). Pár minút chôdze od tržnice sa nachádzajú tiež zastávky Poštová (1, 5, 8), Hodžovo námestie (83, 84, 93, 202, 203, 207, 212), SND (4, 6, 8). Pešo sa do tržnice dostanete aj zo Šafárikovho námestia, zo Zochovej alebo spod Mostu SNP.

Pozrite si cestovné poriadky.

Pred Starou tržnicou je umiestnených viacero stojanov na bicykle.

Vzhľadom na nedostatok parkovacích miest v centre Bratislavy odporúčame prísť do Starej Tržnice hromadnou dopravou, prípadne zaparkovať mimo centra a prísť pešo. Ak vám situácia nedovoľuje inak, využite platené parkoviská, napr. garáž na Uršulínskej, Jesenského alebo parkovisko pred bývalým hotelom Kyjev.